Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“AK PARTİ’Yİ İKTİDARDAN DÜŞÜRDÜK”

“AK PARTİ’Yİ İKTİDARDAN DÜŞÜRDÜK”

Resmi olmayan sonuçlara göre, CHP’den Zonguldak milletvekili seçilen Şerafettin Turpcu, "Oyumuzu arttıramadık ama büyük bir iş başardık, AK Parti’yi iktidardan düşürdük" dedi.

Turpcu, partisinin Ereğli İlçe Başkanlığı’nı ziyaretinde yaptığı konuşmasında, Zonguldak il genelinde yüzde 45 seviyesinde bekledikleri oyun yüzde 39 olarak çıktığını söyledi.

"İktidara güle güle" diyen Turpcu, "Oyumuzu arttıramadık ama büyük bir iş başardık, AK Parti’yi iktidardan düşürdük. Bunun tadını zevkini çıkartalım, moralimizi bozmayalım. Koalisyona her şekilde açık olamayız. Türkiye’nin başını belaya sokan, içeride gerginliğe sokan çizgi ile biz koalisyon yapamayız. Bu çizgi nasıl ayrışır bunu bilemeyiz ama bu çizgi Türkiye’nin içeride ve dışarıda başını belaya sokan bir çizgidir" diye konuştu.

"Bugün kaç milyon Suriyeli’nin Türkiye’de olduğu onlara kaç milyon dolar para harcandığı belli değildir" diyen Turpcu, "Biz emeklilerimize, işsizlerimize, asgari ücretlilerimize sözler verdik. Biz hangi hükümette yer alırsak alalım, emeklilerimize verdiğimiz  söz var, onların boynunu bükük bırakmayacağız. İnşallah ilk bayrama yetişir hükümet. Artık bu bir yola girmiştir. Vaatlerimiz sözlerimiz var" ifadelerin eyer verdi.

Turpcu’ya ziyaretinde, Resmi olmayan sonuçlara göre, CHP’den Zonguldak milletvekili seçilen Ünal Demirtaş’da eşlik etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo