Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİ Z.E.S’İ YALNIZ BIRAKMAYACAK

AK PARTİ Z.E.S’İ YALNIZ BIRAKMAYACAK

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Adayları hafta sonu oynanacak olan Zonguldak Ereğli Spor – Yeni Mahallespor şampiyonluk müsabakasına Zonguldak Ereğli Spor’un özel davetlileri olarak katılacaklar.

Karadeniz Ereğli Beyçayırı Sahasında 3 Mayıs Pazar günü saat 15:00’da oynanacağı belirtilen müsabakada yenen takımın Kdz. Ereğli 2. Amatör Küme Şampiyonu olarak 1. Amatör Kümeye terfi edeceği belirtildi. Konu ile ilgili olarak Zonguldak Ereğli Spor Kulübünden yapılan yazılı açıklama şu şekilde:

’3 Mayıs Pazar günü Kdz. Ereğli Beyçayırı Sahasında saat 15:00’da oynayacağımız Yeni Mahallespor futbol müsabakasında saygıdeğer Ak Parti Milletvekili adaylarımız karşılaşmanın özel misafirleri olarak kulübümüz tarafından davet edilmişlerdir. Bu nazik davetimizi kırmayarak icabet edecekleri tarafımıza Kdz. Ereğli Seçim Koordinasyon Kurulu Başkanı Ali Kemal Karaca beyefendi tarafından bildirilmiştir. Şampiyonluk maçımızda bizleri yalnız bırakmayarak onure edecek olan vekil adaylarımıza ve Ak Parti’ye şükranlarımızı sunarız’

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın