Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ADD’liler kahvaltıda buluşacak...

ADD’liler kahvaltıda buluşacak...

ADD’liler birlik, beraberlik için kahvaltıda buluşacaklar...


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Atatürkçü Düşünce Derneği( ADD) Karadeniz Ereğli Şubesi tarafından öğrenci burslarına katkıda bulunmak amacıyla birlik, beraberlik ve kaynaşma kahvaltısı düzenleneceği bildirildi. 

Atatürkçü Düşünce Derneği  Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yusuf Arslan konuya ilişkin Haber Merkezimize yaptığı açıklamada, “Biliyorsunuz ki 2019-2020 eğitim öğretim dönemimiz başladı. Öğrencilerimizin burs çalışmalarına katkı sağlamak amacıyla birlik beraberliği ve  kaynaşmayı artırmak amacıyla kahvaltı etkinliğinde üyelerimiz ve Karadeniz Ereğli halkı ile bir araya geleceğiz.

Kahvaltı etkinliğimiz,15 Eylül Pazar günü saat 10.00-12.00 saatleri arasında Eski Bağlık Gazinosunda düzenleyeceğiz. Derneğimize katkı sağlamak, üyelerimizi kaynaştırmak adına düzenleyeceğimiz etkinliğimize tüm Karadeniz Ereğli halkını davet ediyoruz. Bilet temini için Yusuf Arslan ve Faide Aydın +90 532 673 30 00 no’lu numaralardan temin edebilirler.

Hatırlanacağı gibi burs başvuruları Karadeniz Ereğli için 16 Eylül, diğer şehirlerde okuyan öğrencilerimiz içinde son başvuru tarihide  20 Eylül 2019. Öğrencilerimize katkı sağlamak isteyen herkesi birlik, beraberlik ve kaynaşma kahvaltımıza  etkinliğimizde görmek istiyoruz.Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrencilerimizi ADD ailesine bekliyoruz” dedi

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın