Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ABİ VE YEĞENİ İLE AYNI KADERİ YAŞADI..

ABİ VE YEĞENİ İLE AYNI KADERİ YAŞADI..

Balık tutarken yaşamını yitiren kişi, 8 yıl önce hayatlarını kaybeden ağabeyi ve yeğeniyle aynı kaderi yaşadı.

Zonguldak Limanı’nda palamut avı için açılan balıkçılar, 54 yaşındaki Çetin Yanık’a ait "Çiço" adlı kayıkta kimsenin olmadığını fark etti. Balıkçılar, motoru çalışır durumdaki kayığın çevresinde arama yaparken, polis ve Sahil Güvenliğe haber verdi. Arama yapıldığı sırada İnağzı Mahallesi açıklarında avlanan balıkçı teknesinin ağına bir erkek cesedi takıldı.

 Sahile getirilen cesedin Çetin Yanık’a ait olduğu belirlendi. Yanık’ın cenazesi, otopsi yapılmak üzere Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Evli ve 2 çocuk babası Yanık’ın Türkiye Taşkömürü Kurumundan emekli olduğu ve 15 yıldır İzmir’de yaşadığı, balık mevsiminde memleketine geldiği öğrenildi.

Bu arada Yanık’ın ağabeyi Hüseyin Metin Yanık (51) ile yeğeni Nazım Mete Yanık’ın da (20), 10 Ocak 2008’de aynı kayıkla balık tutmak için denize açıldıktan sonra kaybolduğu ortaya çıktı. Kayığın 4 gün sonra bulunduğu, baba ve oğlunun ise halen kayıp olduğu belirtildi. Yanık’ın akrabası Adnan Ünal, Çetin Yanık’ın ağabeyi ve yeğeniyle aynı kaderi paylaştığını söyledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın