Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

500 DOLAR BOZDURANA CHECK UP

500 DOLAR BOZDURANA CHECK UP

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Arslan Keleş, milli ekonomiye destek amaçlı Özel Echomar Hastenesi’nce başlatılan ‘500 dolarını bozdurana ücretsiz kardiyoloji check up’ kampanyasına destek oldu.
TSO Başkanı Keleş, hastanenin yönetim kurulu başkanı Alp Demir Zorlu ve hastane müdürü Kaya Karatepe’nin nezaretinde vezneye gelerek 500 dolar bozdurduğunu gösteren makbuzunu teslim etti.
Keleş, bu sırada gazetecilere yaptığı açıklamada, hastane yönetimine teşekkür ederek şöyle dedi:
“Gerçekten çok güzel ve yerinde bir uygulama başladı. Aynı zamanda ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik savaşa karşı bir adım da kendisi atmış oldu. Bir taraftan da insanlarımızı çok önemli bir konuyla ilgili olarak da ücretsiz chek up hizmeti vererek duyarlılık gösterdi. Kendisini iki anlamda da çok teşekkür ediyoruz. Biz de bu kampanyaya karşı kayıtsız kalmak istemedik. Hem Echomar Hastanesi’nin sağlamış olduğu bu imkandan yararlanmak hem de ekonomimize bir miktar da olsa destek vermek için kampanyaya katılma kararı verdik.”
Keleş, TSO yönetim kurulu üyelerinin de aynı duyarlığı göstereceğini düşündüğünü kaydetti.
Özel Ereğli Echomar Hastanesi Yönetim Kurlu Başkanı Zorlu ise kampanyanın, dolar düşene kadar süreceğini söyledi. Öte yandan, Check up işlemlerini başlatılan Keleş, hastanenin çeşitli birimlerinde muayene oldu.  

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Göktaş Gökhan

04 Eylül 2018 - 09:57

Döviz iye gidip 500 dolar alıp anında satsak arada çak TL zarar ederiz ki chekup ı kaç mal etmiş oluruz Malum biz de bozduracak $ yok check UP a verecek para da yok.

Erdinç Aytaş

03 Eylül 2018 - 14:21

bırakın bu ucuz kampanyalari

Yorum Yazın