Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

5 YILDIZLI HİZMET

5 YILDIZLI HİZMET

İkincisinde de ‘B Seviye Akredite Oda’ olmayı başaran Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TSO), 3 yıl daha geçerli olan Akreditasyon Belgesini almaya hak kazandığı bildirildi.


Ereğli TSO Başkanı Sertan Yalçın, yazılı açıklamasında, elde edilen başarının devam edeceğini belirterek, “üyelerimize 5 yıldızlı hizmet veren odalar arasında yer almak bizler için son derece gurur verici bir olaydır. Bundan sonra da Akreditasyon çalışmalarımızı hızlandırarak bu başarımızı artırarak devam ettirmek istiyoruz” dedi.
Yapılan yazılı açıklamada, ayrıca şunlar kaydedildi:
“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde düzenlenen Tören ile Belgeler hak kazanan odalara takdim edildi. Tören, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun açılış konuşmaları ile başladı. Ardından Belgelerin takdimi için sırasıyla ilk önce ilk defa Akreditasyon Belgesi almaya hak kazanan Oda ve Borsalar çağrıldı. Ardından da Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın da içinde yer aldığı Akredite Oda olarak Belge yenileyenler davet edildiler.
Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası adına Akreditasyon Sertifika Törenine, Yönetim Kurulu Başkanı Sertan Yalçın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Abdulkadir Çınar, Mehmet Çivici, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yavuz, Meclis Başkanı Faruk Yazıcı, Genel Sekreter Gündüz Acar, Ticaret Sicil Müdürü Cengiz Çolak ve Akreditasyon Sorumlusu Kubilay Arslangörür katıldılar.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın