Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

22. YILIMIZI BİRLİKTE KUTLADIK!..

22. YILIMIZI BİRLİKTE KUTLADIK!..

Hakimiyet Yayın Grubu Sahibi olan ve  aynı zamanda radyomuzda program yapan Fikri Kapan 23. Yayın yılına adım atan  Radyomuza 22.  kuruluş yıl dönümü kutlama ziyaretinde bulundu.

Ereğli FM Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş ile görüşen Kapan, radyonun kurulduğu yılları çok yakından bildiğini hatırlattı.Kapan, Ereğli FM’in, Halil Bozkuş sahipliğine geçmesiyle birlikte daha da gelişerek, yayın hayatına devam ettiğini belirterek, şunları söyledi:

“Sizinle birlikte de 4 yayın yılına adım atan Ereğli FM’in, toplum ve dinleyenler tarafından daha da benimsendiğine şahit oluyoruz. Her yayın kuruluşunda sizin gibi yönetim kurulu başkanı olmasını arzu ediyoruz. Zira siz, kuruluşuna ve çalışanlarınıza önem veren, gelişime açık olan tavrınızla örnek teşkil ediyorsunuz. Hakimiyet Ailesi olarak kardeş kuruluş saydığımız Ereğli FM’in yeni yayın yılını kutluyor, şahsınızda personelinize başarılar diliyoruz.”

Bozkuş da, ileriki dönemlerde daha iyi olacaklarına inandığını dile getirdiği konuşmasında, “gerek Hakimiyet, gerekse Fikri Kapan ile ayrı bir dostluğumuz vardır. Bunun yayın kuruluşları olarak da sürdürüyoruz. Kutlamanızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

PASTAYI BİRLİKTE KESTİLER

Bu arada, radyo personelinin Bozkuş’a sürpriz olarak hazırladığı kutlama pastası, yayın odasında kesildi.Diğer yandan, kutlama ziyaretinde Kapan ile birlikte bulunan Hakimiyet Personeli Şafak Negüzel de, Bozkuş nezdinde kuruluş yıl dönümünü kutladığını ifade etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo