Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

2 HEKİM DAHA GÖREVE BAŞLADI

2 HEKİM DAHA GÖREVE BAŞLADI

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi’ne atanan 2 uzman hekimin görevlerine başladıkları bildirildi.
Edinilen bilgiye göre,  her geçen gün hekim sayısını artıran hastanede göreve atanan iki doktor hasta kabulüne başladı. Hastane yönetiminden yapılan açıklamaya Psikiyatri Uzmanı Ufuk Keskin ile Üroloji Uzmanı Osman Gençoğlu Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne atanmalarının ardından hizmet vermeye başladı. 
2006 yılında Haydarpaşa Lisesi’nden mezun olup, 2012 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim hayatını bitiren Psikiyatri Uzmanı Ufuk Keskin, 16 aylık pratisyen hekimliği süresinde Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde idarecilik yaparken, Verem Savaş Dispanseri’nde çalıştı. 2013 yılında Psikiyatri asistanlığına başlayan Keskin 2018 yılında Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne Uzman Hekimlik olarak atandı.
Zonguldak’ın Ereğli ilçesi doğumlu olan Üroloji Uzmanı Osman Gençoğlu ise İlk okul ve Ortaokul eğitimini Kdz. Ereğli’de tamamladı. Cerrahpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Üroloji Uzmanı Osman Gençoğlu, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Üroloji eğitimi aldı. Mecburi hizmetini Yüksekova’da tamamlayan Gençoğlu daha sonra Zonguldak ili ve il dışında özel hastanelerde görev yaptıktan sonra Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde atandı. 
Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Vildan Türkeli göreve yeni başlayan hekimlere başarı temennisinde bulunurken, Kdz. Ereğli ve bölge halkına hayırlı olmasını diledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran6
gülücük3
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Murat DUYAR

23 Ekim 2018 - 18:17

Hayırlı olsun Başarılar dilerim.

Yorum Yazın