Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YAZIKTIR!.

YAZIKTIR!.

Beyçayırı Stadı’nda elverişsiz saha şartları nedeniyle oynanamayan Kdz. Ereğli Belediyespor –Çekmeköy maçı öncesi BAL Ligi Denetçisi Metin Malkoç’un sergilediği tavır yaşananlara tanık olanları hayretler içinde bıraktı.  Malkoç’un 10 santim kar ve aşırı buzlanmaya rağmen daha geçici kabulü yeni yapılan saha zemini korumaktan yana tavır almak yerine, maç öncesi rakip yöneticiler ve futbolcuların bulunduğu ortamda hem Spor Müdürlüğü hem de Ereğli Belediyespor’u töhmet altında bırakacak sözler sarf etmesi büyük tepki çekti.

 

BAL Ligi’nde hafta sonu oynanması gereken Kdz.Ereğli Belediyespor- Çekmeköy Belediyespor maçı saha zemininin kar ve buzla kaplı olması nedeniyle ileri bir tarihe ertelenirken, Denetçi Metin Malkoç,’un sözleri duyanları hayretler içinde bıraktı.

Kdz.Ereğli Belediyespor kulübünün bir gün önceden saha temizliği için gerekli personel ve ekipmanı hazır etmesine rağmen, kısa süre önce yenilenen zeminin zarar görmemesi için Gençlik Spor Müdürlüğünün sahaya araç sokmamasına karşı çıkan Malkoç’un rakip yöneticiler ile oyuncuların yanında, saha sorumluları ve Ereğli Belediyespor yönetimini töhmet altında bırakan sözleri şaşkınlık yarattı.

Daha önceki sezonlarda da konu Ereğli Belediyespor olunca her şeyi ince eleyip sık dokuyan Kozlulu Denetçi’nin, “Burada hiçbir şey yapılmamış, böyle şey mi olur kardeşim. Bu rahatlıkta nerden geliyor “ gibi sözler sarf etmesi büyük tepki çekti.

Malkoç’a rağmen karşılaşma maçın hakemlerinin son incelemesin ardından ileri bir tarihe ertelendi.Bu arada benzer saha şartları nedeniyle BAL Ligi’nde Bulancak –Yeni Amasya 2. Ligde ise Ofspor- Zonguldak Kömürspor maçları da ertelendi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
yon. kurıulu üyesi

20 Aralık 2016 - 10:07

aDAM HEM DENETÇİ HEM iL Futbol Temsilcisi hem maçların programını yapıyor maşallah ilk seçimelerde versin Ereğli kulüpleri cezasını olsun bitsin. Bu ne ereğli düşmanlığı böyle...

Klüp başk

19 Aralık 2016 - 19:47

Ereğli takımları bu adamdan bıktı.Maç saatlerinde de Ereğli takımlarının taleplerini red dedip Zonguldaka kıyak geçiyor.

serkan t.

19 Aralık 2016 - 18:23

Arkadaş ASKF ye ereğli takımları sayesinde gelmedimi. Bu ne ereğli düşmanlığı böyle

Yorum Yazın