Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ZONGULDAK’IN DAMADI ŞEHİT DÜŞTÜ

ZONGULDAK’IN DAMADI ŞEHİT DÜŞTÜ

Şırnak’ta devam eden operasyonlar sonucu çıkan çatışmada şehit düşen Üstteğmen Rahim Çelik’in acı haberi baba evine ulaştı. Acılı baba polislere sarılarak gözyaşı döktü.

Şırnak’ta devam eden operasyonlar sonucu çıkan çatışmada şehit düşen Üstteğmen Rahim Çelik’in acı haberi Sultanbeyli Mehmet Akif Mahallesi Kuran kursu caddesinde bulunan baba evine ulaştı. Acılı baba yakınlarına ve polislere sarılarak göz yaşlarına boğuldu. Şehidin babası Güngör Çelik, “Vatan sağolsun" dedi. Şehidin baba evi önünde bir ambulans da hazır bekletiliyor. Şehidin cenazesinin yarın Şırnak’tan yola çıkarak baba evine getirileceği öğrenildi. Diğer taraftan Rahim Çelik’in  Zonguldak’ın Devrek ilçesi Çaydeğirmeni Beldesi sakinlerinden emekli Öğretmen Muharrem ve Zeynep Demiroğlu’nun kızı Gökçe Çelik ile evli olduğu ve iki çocuk sahibi olduğu öğrenildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Ferdi Yamaner

29 Nisan 2016 - 17:04

Allah rahmet eylesin rabbim acil şifalar versin ailesine ve tüm şehit ailelerine

Fikriye Tekin Ata

29 Nisan 2016 - 17:03

Nurlarda yatsin

Münire Bülbül

29 Nisan 2016 - 17:01

Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin mekanı cennet olsun

Niyazi Dinmez

29 Nisan 2016 - 11:27

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.dost ve ailesine allah sabırlar ihsan eylesin.memleketi bu hale getirenleri. Allah bu düyadada öbür dünyadada günyüzü göstermezin azap çeksinler inşallah

Yorum Yazın