Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ZONGULDAK’TA DOMUZ GRİBİ ŞÜPHESİ

ZONGULDAK’TA DOMUZ GRİBİ ŞÜPHESİ

Zonguldak’ta domuz gribi şüphesiyle tedavi altına alınan bir kişi Bolu’ya sevk edildi. 

Alınan bilgiye göre, Uzunmehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi’ne KOAH ve zatürre şikayetiyle başvuran 75 yaşındaki K.K, yapılan müdahalenin ardından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

Burada tetkikleri yapılan ve H1N1 virüsü şüphesiyle gözetim altında tutulan K.K, kalp sorunları bulunduğu göz önüne alınarak hastanede yoğun bakım ünitesi olmaması nedeniyle Bolu’ya sevk edildi.

Hastanenin acil servisine gelen hastalar ile yakınlarına tedbir amacıyla maske dağıtıldı.   

Zonguldak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Mustafa Özkan Gün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hastadan alınan numunelerin Ankara’ya gönderildiğini belirterek "Hasta zatürre ve KOAH şikayetiyle hastaneye müracaat ediyor. Burada yapılan tetkiklerinden dolayı Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Tedavisi süren hastamızın kalp sorunları da mevcut. Bu nedenle yaşanabilecek herhangi bir sorun nedeniyle hastanemizde yoğun bakımlar dolu olduğu için Bolu’ya sevk edilmesine karar verildi. Vatandaşımıza acil şifalar diliyorum" diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Nigar Turkoglu

08 Ocak 2016 - 09:16

Yine hangi firma hangi ilacı satmanın peşinde acaba benim babamada bu tanı koyuldu ama babam akciğer kanserimiş 2 kutu bunun ilacını yedirdiler ve babamı 15 gün içinde kaybettik

Yorum Yazın