Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YÜREK YAKAN GÖRÜNTÜLER !.

YÜREK YAKAN GÖRÜNTÜLER !.

Bugün son yolculuğuna uğurlanan Polis Memuru Mustafa Dönmez’in son görüntüleri ortaya çıktı.


Ereğli'de yakalandığı Koronavirüs salgınında hayatını kaybeden Polis Memuru Mustafa Dönmez’in son görüntüleri ortaya çıktı. 

Ereğli’ de aşı randevusunun çıktığı 28 Mart tarihinde Koronavirüs testi pozitif çıkan 2 çocuk babası Polis Memuru Mustafa Dönmez, evinde geçirdiği 4 günün ardından fenalaşarak Devlet hastanesine kaldırılmıştı. Burada ki tedavi süreci sırasında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edilen Mustafa Dönmez’in, hem sevk sırasında hem de entübe olmadan bir gün önce yaptığı görüşmeler ortaya çıktı.

Yakın arkadaşı Şenol Azman ile ilk olarak sevk öncesinde devlet hastanesinde görüntülü görüşen Mustafa Dönmez, göğsünün sıkıştığını ama iyi olduğunu söylemişti. Dönmez Azman’dan kitap istediğini söylediği görüntülerin ardından Zonguldak’a sevk edildi. 

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde entübe olmadan bir gün önce yine görüntülü görüşen Mustafa Dönmez’in  Azman’a el salladığı görülüyor. Dönmez, Azman’ın kendisine ‘Oradan bir an önce çıkacaksın’ sözlerine ise Dönmez ‘İnşallah diyerek yanıt veriyor.

Polis memuru Mustafa Dönmez Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde ki görüntülerinden 2 gün sonra bugün yaşama veda etti.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün35
gülücük3
şaşkın1
hayran0
kızgın0
ismail dönmez

20 Nisan 2021 - 04:51

mekanı cennet olsun Ailesine sabırlar dilerim

Atmaca Atyüksel

19 Nisan 2021 - 20:17

Allah rahmet eylesin inşallah. İyi bir arkadas ve memurdu .çok üzüldüm .

Zuhal AYDIN BAŞ

19 Nisan 2021 - 19:36

ÇOK BÜYÜK ACI..ALLAH RAHMET ETSIN..AMA AŞI ÖNCELİĞİ OLMALIYDI TÜM POLISLERIMIZIN..HESABINI NASIL VERECEKLER BAKALIM ÖTEKİ TARAFTA..O KADAR ÜZGÜNUMKI AİLESİNE ALLAH SABIR VERSİN...

Yorum Yazın