Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“Yük olmaya değil, yük almaya geliyoruz”

“Yük olmaya değil, yük almaya geliyoruz”

Özcan: “Biz protokol adamı değiliz, halkın adamıyız. Protokol adamı olmaktansa halkın adamı olmayı tercih ederiz. Kavga etmek, haksızlık karşısında susmamak şiarımızdır.”


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, “Karadeniz Ereğli İçin Mücadele Platformu” Sözcüsü Niyazi Özcan, ilçe menfaatleri doğrultusunda kavga edeceğini bildirdi.
Yaklaşan Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu bir süre önce açıklayan Özcan, yazılı yaptığı açıklamada, ilçenin ekonomi başta olmak üzere diğer sorunlarını gündeme getirilmesi için çeşitli eylemler yaparak çözüm yolları bulmak için çaba sarf ettiklerini söyledi. Yaklaşık 3 yıl önce ’Ereğli İçin Mücadele Platformu’nu kurarak seslerini duyurmaya çalıştıklarını belirten Özcan, şöyle dedi:
“Ereğli’de sanayici, tüccar, işadamı ve esnaflara karşı yapılan haksızlıkları ve kaderleri ile baş başa bırakılmayı gündeme getirmeye başladık. 3 yıldır da hiç susmadan doğruları söylemeye devam ediyoruz. Bu mücadelemizde, bir takım rant odakları ve protokole bürokrasiye/bürokrata adeta puta tapar gibi hizmet edenler, haksızlığa karşı verdiğimiz bu mücadelemiz için bizlere ’kavgacı, tenkitçi, protokol tanımaz’ yakıştırmasını yapmaya çalışabilir, çalışmaktadır.”

“Kavga etmeye devam edeceğiz”
Ereğli’nin menfaatleri doğrultusunda kavga etmekten çekinmeyeceklerini anlatan Özcan, şunları kaydetti:
Doğruları korkusuzca söylemek, haksızlığa boyun eğmeden dik durmak, esnafın, sanayicinin, tüccarın, işadamının yanında olmaksa ’kavgacılık’ evet biz kavgacıyız. Ereğli’nin çıkarları için de kavga etmeye devam edeceğiz. Biz protokol adamı değiliz, halkın adamıyız. Protokol adamı olmaktansa halkın adamı olmayı tercih ederiz. Kavga etmek, haksızlık karşısında susmamak şiarımızdır. Kavga ve hak aramak anarşi değildir.”
Özcan, açıklamasında mevcut ETSO yönetiminin ’icraat sergilemediğini’ iddia ederek bu yönde eleştirilerini aktardı. Özcan, “kendi bencillikleri ve beceriksizliklerini asla kabul etmediler. TSO’yu zenginler kulübü olmaktan çıkaracağız. Yük olmaya değil, ekibimle yük almaya geliyoruz” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
hakkı kartal

14 Ağustos 2017 - 17:41

KASIMDA OLMASI DÜŞÜNÜLEN SEÇİME 3 AY KALDI. HALA SESSİZ SAKİN ALTTAN ALTTAN SEÇİM ÇALIŞMASI YAPARAK ORTAYA ÇIKMAYANLAR SAMİMİ DEĞİLDİRLER. EREĞLİ İÇİN 5 KURUŞ MENFAAT SAĞLAYACAK DEĞİLDİRLER. BUNU KABUL ETMEYENLER YA KÖRDÜR. YA DA MENFAAT PEŞİNDEDİR. BU ADAM 3 YILDIR BEN ADAYIM DİYE ORTADADIR. SÖYLEDİĞİ HER KELİME KESİN VE NETTİR. HER SÖYLEDİĞİ,HER HEDEFLEDİĞİ, HER UYARDIĞI NET OLARAK ANLAŞILMAKTA VE NOKTA ATIŞIDIR. ŞU SAATTEN İTİBAREN ADAYIM DİYE ÇIKMAYI DÜŞÜNEN ALTTAN PAZARLIKÇILAR BÖYLE BİR HATAYA DÜŞMEYİN. ÇÜNKÜ KİMSE YUTMAZ ARTIK. ÇÜNKÜ ESNAF TÜCCAR ÇOK BÜYÜK SIKINTI İÇİNDE.. TİYATRO VE ROL KESENE KARNI TOK. SADECE REZİL OLURSUNUZ. YAPACAĞINIZ BİR ŞEY VARSA BU ADAMA EL VERİN. SAMİMİ OLUN. DÜRÜST OLUN. TÜM EREĞLİ KAZANSIN.

Yorum Yazın

Canlı Radyo