Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YÖNETİM TOPLANDI

YÖNETİM TOPLANDI

Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi...


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Türk Metal Şube Yönetim Kurulu’nun Ekim Ayı Toplantısı’nın gerçekleştirildiği bildirildi.
Sendikanın resmi internet sitesi turkmetalkdzeregli.org da yer alan habere göre, 5 Ekim’de yapılan toplantıya ilişkin şöyle denildi:
“Sendika binamızda, Başkanımız Metin Ercan Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, iş yerlerindeki çalışma koşulları, üyelerimizin durumu ile yapılması gerekenler konuşuldu. Başkanımız Ercan, gerçekleştirdikleri toplantının üyelerimize, sendikamıza, iş dünyasına hayırlı, uğurlu olması dileğinde bulundu. İş dünyası ile genel gündem konularına da yer verilen toplantıda Şube Sekreterimiz Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlanma Sekreterimiz Soner Uslubaş ile Şube Eğitim Sekreterimiz Mehmet Karakaya hazır bulundu.”

Hasta ziyareti…
Öte yandan, aynı sitede yer alan haberde, Türk Metal Şube Başkanı Metin Ercan’ın, evinde istirahat eden üyeye ziyarette bulunduğu da kaydedildi. Ercan, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle evinde istirahat eden, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Ambarlar ve Sevkiyat Müdürlüğünde çalışan Tekin Çubukçuoğlu’nu ziyaret etti. Ercan, İş Yerleri Baş Temsilcisi Turgay Kavak ve Ünite Temsilcisi Murat Ok ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Çubukçuoğlu’na bir kez daha geçmiş olsun dileğinde bulundu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın