Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YOK BÖYLE İCAT!..

YOK BÖYLE İCAT!..

Şahan Gökbakar’ın, Uzakdoğu’dan getirdiği ürünleri satarak yaşamını kazanan ’Osman’ adlı bir adamı oynadığı ’Osman Pazarlama’ filmi için 15 ilginç ürün icat edildi.

’Recep İvedik’ serisiyle gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar’ın yeni filmi ’Osman Pazarlama’, 19 Şubat’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Uzun süredir merakla beklenen film, fragmanıyla bile büyük ilgi uyandırmıştı. 

HEPSİNİN HİKAYESİ AYRI 
Senaryosu Şahan-Togan Gökbakar Kardeşler’e ait olan film için tam 15 ürün icat edildi. Kutularından logolarına kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar sıfırdan tasarlanan ve işler hale getirilen ürünlerin her birinin ayrı bir hikayesi ve esprisi var. Girişimci ruhlu ’Osman’ın pazarladığı bu ürünler, izleyicinin çok ilgisini çekecek. 

DOKUZ ÜLKEDEN VİDEO 
Ana çekimleri İstanbul’da gerçekleşen filmin en kilit sahnelerinden biri için; dokuz farklı ülkede videolar hazırlandı. Amerika, İngiltere, İtalya, Fransa, Hollanda, İsveç, Tayland, Hong Kong ve Yunanistan’dan insanların çektiği görüntüler, filmde ’Osman’ın yükselişinde büyük rol oynayacak. Filmi, ’Recep İvedik’ serisinin de yönetmeni olan Togan Gökbakar yönetiyor. Başrolleri ise Şahan Gökbakar, Mehmet Selim Akgül ve Feriştah Senem Yıldırım paylaşıyor. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın