• >
 • >
 • YIL 2021..ELEKTRİKSİZ 33 SAAT !.

YIL 2021..ELEKTRİKSİZ 33 SAAT !.

Ereğli`nin göbeğinde 33 saattir elektriksiz kalan apartman seslerini duyurmak için bize ulaştı !.

YIL 2021..ELEKTRİKSİZ 33 SAAT !. Gündem

İfade Bırakın

kızgın31
gülücük3
üzgün3
hayran1
şaşkın1
 • Babasının oğlu

  Gülücük emojisi atan vatandaş çok hoşuna gitti galiba.Sıcacik evinde şeyin şeyine denk çayını yudumladigin çok belli.Aynisini sende yaşa.

 • Özgür Oğuz

  Benim babam enerjisa çalışıyor üç dört gündür eve gelmiyor o kadar karın aldınta çalışıyor siz elwktirik yok diosunuz ama benim ne durumda olduğumu bilmiyonuz o adam lar kaç saat sir eve gityolar ve Bi tanesi benim babam adam üç gündür eve gelmiyor yüzünü göremiyoruz yemek yiyorbiliyomu onu bile bilmiyoruz ama siz bunları bilmezsiniz nerden bilceniz başınıza gelmedi çünkü gelse öle düşünme siniz bida böle yorumlar yaparken on defa düşünün belkide bin defa düşünün

 • H k

  Dayı bizde köyde oturuyoruz.90 yaşındaki babam dün gece ayaklarım donuyor diye bağırdı...kimseye hakkımı helal etmiyorum

 • Ahmet çimen

  Yerel yönetimde kaymakam ne iş yapar hani hz Ömerler böyle görev yapılacaksa derhal istifa etmeli kim olursa olsun makamlar işgal etmek için değil hizmet için vardır

 • Musa Abali

  3 gündür elektrik yok.Sarikorkmaz m.Abali sok.Eregli merkez.Tel kopuk.Her ay dağıtım bedelini alan onarim görevi olan dağıtım şirketinden 3 gündür ses yok.Ne günlere kaldık Yil 2021.Millet uzaya gidiyor.Biz şehrin göbeğinde mahsuruz.Firtina yok tipi yok elektrik yok doğalgaz yok .3gündür yapmaya gelen de yok.

 • Apartman sakini

  Haberde geçen apartmanda oturan bir vatandaşım. 50 saat sonra elektriklerimiz geldi. Yalnız şunu özellikle belirtmek istiyorum. Enerjisa da çalısan gecesi gundüzü olmayan emekçi arkadaşlara hicbir sözümüz yok. Allah onlardan razı olsun. Bence ilgili firma çok daha fazla eleman almalı. Hem insanların iş olanakları artar hem de böyle mağduriyetler yaşanmaz. Tüm zorda kalan hemşehrilerimize acil yardımlar diliyorum.

 • Tuğçe Kalan

  Bugün tam 6. Gün ne elektrik ne şu köylerde hiç biri yok. Şarjı komşunun jeneratörunden dolduruyoruz onlarca mum alıyoruz fırsatçı esnaf iki katına çıkarıyor o da başka bir mesele. Çocuklar eğitim alamıyor. Survivor 2021 Zonguldak Ereğli gönüllüleriz resmen. Şaka gibi yahu bu çağda böyle şeyler yaşanması. Sanırsın elektrik yeniden direkleri tüm Ereğli’ye yeniden dikiliyor. Eleman azsa eleman al ekipman yetersizse destek al her şeyin bir yolu yordamı vardır. Aylık 300 lira stabil elektrik faturası kesmeyi bilen enerjisa buna neden çözüm bulamadı halaaaaaa!!!!

 • Mustafa Görmüş

  Özgür Oğuz çalışanlara kimse bişey demiyo kardeşburda kuruma söyleniyo ne söyleniyosa. Adam sayısı yetmiyosa adam alsınlar. Bi fatura ödeme kesmeyi biliyolar o zaman adam gibi hizmet edecekler.