Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YENİDEN PULAT…

YENİDEN PULAT…

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


Zonguldak ili Ereğli ilçesinde Ziraat Odası’nın tek listeyle gidilen 6. Genel Kurulu gerçekleştirildi. Mevcut başkan Adil Pulat ve ekibi yeniden göreve seçildi.
Edinilen bilgiye göre, genel kurulda, Alaplı Ziraat Odası Başkanı Şeref Türkoğlu başkanlığında divan heyeti oluşturuldu. Divan Başkan Yardımcısı olarak Zonguldak Ziraat Odası Başkanı Şerafettin Albayrak, üye olarak da Erdun Ilgın ve Özlem Kolçak görev yaptı. Divan heyetinin belirlenmesinin ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı söyledi.
Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, kurulda yaptığı konuşmada, bir şeylerin bugüne kadar başkanların fedakarlığıyla yürütüldüğünü belirterek, “son yıllarda çok mutlu olduğum bir şeyi sizinle paylaşmak istiyorum. Bilgiyi kullanmaya başladılar, özellikle örnek bahçeler yapmaya başladılar, ben bu yüzden hepinizi tebrik ediyorum. Çünkü bugüne kadarki ziraat faaliyetlerini babadan gördüğümüz şekilde yapıyorduk” dedi.

LİSTEDE İSİMLER ŞÖYLE
Ereğli Ziraat Odası görevlilerinden Ziraat Mühendisi Aysun Oflu Aydemir, odanın geçen dönem faaliyetlerini içeren Faaliyet Raporu’nu okudu.
Genel Kurulda faaliyet ve denetim raporlarının ibrasının ardından, genel kurulu oluşturan 110 üyenin çoğunluğunun katılımıyla gidilen seçimlerde, Ziraat Odası Kurucu Başkanı Adil Pulat Başkanlığında yeni yönetim tekrar oluşturuldu. Adil Pulat’ın başkanlığındaki Oda Meclisi üyeleri şu isimlerden oluştu:
Adil Pulat, Nazim Uyan, Ali Erdoğan; Tacettin Keskin, Zafer Yalman, Hüseyin Aksoy, Cabri Temel, Asim Alkan, Muharrem Ünlü, Lütfi Seviç, Şaban Kalaycı, Haydar Arık, Nurettin Turan, Yaşar Güney, Yusuf Oktay, Mehmet Eroğlu, Eyüp Çakır, Muhammet Durgut, Muzaffer Türkoğlu, Sadettin Sevim ve Ramazan Aker.
Oda yönetim kurulu ise Adil Pulat, Nazim Uyan, Ali Erdoğan, Zafer Yalman, Hüseyin Aksoy Ramazan Aker ve Yusuf Oktay tarafından oluşturuldu.
Genel Kurula Karadeniz Ereğli Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hikmet Tezel, Karadeniz Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Meslek Odası Başkanı Cevdet Civelek, Zonguldak ve çevre ilçelerden ziraat odası başkanları, muhtarlar ve delege çiftçiler katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın