Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YENİ VALİ, EREĞLİ’Yİ İYİ BİLİYOR; ÇÜNKÜ…

YENİ VALİ, EREĞLİ’Yİ İYİ BİLİYOR; ÇÜNKÜ…


EREĞLİ
Zonguldak da görev başlayan Vali Ahmet Çınar, vatani görevini Karadeniz Ereğli’de yaptığını bildirdi.
Edinilen bilgiye göre, Bitlis’ten Zonguldak Valiliğine atanan Ahmet Çınar, Ereğli’de ziyaretlerde bulundu.
Çınar, ilk ziyaretini gerçekleştirdiği Ereğli Esnaf Kefalet Kooperatifi’nde, Zonguldak’a en iyi şekilde hizmet etmek için sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarla el birliği ile çalışacaklarını söyledi.
Birlik ve beraberlik mesajları veren Çınar, şöyle dedi:
“Biz, kamu görevlileri, meslek örgütleri hepimiz bu şehre Zonguldak ve Zonguldaklılara hizmet etmek için çalışıyoruz. Her birimizin sorumluluk alanı, bir kulvarı var. Ama biz beraber olursak birlikte hareket edersek işi birliğimiz ve birbirimize desteğimiz olursa Buna modern dilde sinerji diyorlar ama ben buna bereket diyorum. Bereket artar. Dolayısıyla şehir için kimin yapabileceği varsa bizim onlarla iş birliği yapmamız koordine etmemiz yönlendirmemiz esastır. Bu niyet ve çaba ile çalışacağız. İlk ziyaretimiz de sizlere oldu. Bu da bizim için bir onurdur.”
VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ
Bu ziyaretin ardından Yaşlılar Gençler Evi’ne geçen Vali Çınar, halkla selamlaştı, bazıları ile  sohbet etti. Çınar, kendisinin Bitlis’ten geldiğini ve askerlik vazifesini de Ereğli’de Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanlığı’nda yaptığını ifade etti.
Vali Ahmet Çınar, Pazar günü geldiği ilçede daha sonra Ereğli Müzesi ve Cehennem Ağzı Mağarası’nı da ziyaret etti.
Çınar’a, Ereğli’yi gezisi sırasında Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, İlçe Jandarma Komutan Vekili Ünsal Demir, İlçe Emniyet Müdür Vekili Başkomiser Cengiz Zengin eşlik etti. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo