Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YENİ TERMİNAL SORUNU!!!

YENİ TERMİNAL SORUNU!!!

Uysal, yeni terminalin hizmete girmesiyle birlikte Karayolları Taşımacılık Kanununa göre ortaya çıkan otobüslerin yolcu indirme sorununun çözüldüğünü bildirdi.


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Yeni Şehirlerarası Otobüs terminalinde otobüs firmalarıyla yaptığı görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, “Gülüç-Kepez arasında otobüs firmalarının yolcu indirme sorunları çözüldü. Artık, otobüs firmaları Potbaşı, Devrek yol ayrımı ve Carrefour karşısında yolcu indirebilecekler” dedi.
Uysal, yardımcıları ile birlikte Kdz. Ereğli Atatürk Şehirlerarası Otobüs Terminaline giderek otobüs firmalarının yetkilileriyle görüştü. Gülüç – Kepez arasında yolcu otobüslerinin Karayolları Taşıma Kanununa göre ortaya çıkan yolcu indirme sorununun son zamanlarda vatandaşların da yoğun eleştirilerine neden olduğunu belirten Uysal, konunun taraflarıyla yaptıkları yazışma ve görüşmelerin sonuçlandığını belirtti. Uysal, şunları kaydetti:

3 NOKTADA YOLCU İNDİREBİLECEKLER
“Güzel Şehrimin güzel insanlarına ve özellikle şehirlerarası otobüs firmaları ile şehrimize gelen yolcularımıza güzel bir haber vermek istiyorum. Yeni terminalimizin hizmet vermesiyle Gülüç-Kepez arasında Karayolları Taşımacılık Kanununa göre ortaya çıkan yolcu indirme sorununu aştık. Halkımızın da yoğun şikayetlerine yol açan konunun taraflarıyla yaptığımız yazışmalar sonuçlandı. Bugünde terminalimizdeki otobüs firmalarını ziyaret ederek görüşmelerimizi yaptık. Artık, otobüs firmaları güzergah üzerinde 3 noktada (Potbaşı - Devrek Yolayrımı ve Carrefour karşısında) yolcu indirebilecekler.”

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük1
şaşkın1
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın