Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Yeni sezon hazırlıkları başladı

Yeni sezon hazırlıkları başladı

*Ereğli Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları Antrenör Hüseyin Aydoğan yönetiminde Kışla Spor Tesislerinde yapılan ilk idman ile başladı. *Sezona çift idmanla hazırlanacak olan eflatun beyazlılar, 20 Ağustos’ta 11 günlük kamp için Bolu’ya gidecek.


Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele veren Karadeniz Ereğli Belediyespor’un, 2017-2018 lig sezonu hazırlıklarına başladığı bildirildi.
Alınan bilgiye göre, Kışla Spor Tesisleri’nde yapılan sezonun ilk idmanında oyuncular yo-yo testinden geçti.
İzinli olan Okan Avcı, Muhammet Kurt, Fehmi Kara ve Turgut Delen dışındaki tüm oyuncularımız katıldığı idmanda oyuncular yo-yo testinden geçti.
Antrenör Hüseyin Aydoğan, hafta başından itibaren sabah ve akşam idmanıyla hazırlıklara devam edeceklerini belirttiği açıklamasında, izinli olan oyuncularında katılımı ile tam kadro halinde 20 Ağustos tarihine kadar Ereğli’de çalışmaları sürdüreceklerini, bu süreç sonunda kamp kadrosunun belli olacağını ve 20 Ağustos da başlayacak Bolu kampıyla sezon hazırlıklarını sürdüreceklerini söyledi.

ANTRENMANI İZLEDİLER
Öte yandan yeni sezonun ilk idmanını Karadeniz Ereğli Belediyespor 2. Başkanı Halil Bozkuş, As Başkan Hasan Pınarcık, Genel Kaptan Şafak Erel ve Futbol Şube Sorumlusu Olcay Ural da izledi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo