Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YENİ GÖREV !

YENİ GÖREV !

Ereğli İlçe Spor Müdürü Serken Keleş,Zonguldak Spor Hizmetleri Müdürlüğü görevine atandı.


Karadeniz Ereğli İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Serkan Keleş, Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü (G.S.İ.M.) Spor Hizmetleri Müdürü görevine asaleten atandı.

Keleş, Gençlik ve Spor Bakanlığınca, 4 Nisan 2022 tarihi itibarıyla da Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü (G.S.İ.M.) Spor Hizmetleri Müdürü olarak ‘asaleten’ atamasının gerçekleştiğini duyurduğu paylaşımında, şunları kaydetti:

“Sayın Bakanımızın tensipleriyle şahsıma tevdi edilen Zonguldak G.S.İ.M. Spor Hizmetleri Müdürlüğü görevine asaleten atanarak başlamış bulunmaktayım. Sahsıma, evladım Doruk'a, güzel eşime ve aileme hayırlar getirmesi dileğiyle... Kıymetli Bölge Milletvekillerimize, Kaymakamlarımıza, İlçe Başkanlarıma, İlçe Belediye ve Belde Başkanlarıma, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın yöneticilerine ve çalışanlarına, S.T.K'ların, Spor Kulüplerimizin Başkanlarına ve üyelerine, sporcu ve genç kardeşlerime, Basın mensuplarımıza ve benimle birlikte ağlayan, gülen, çay içen ve yol arkadaşlığı yapan mesai arkadaşlarıma, dostlarıma, gençlik ve sporun en üstünden her kademedeki çalışanlarına, atanmamdaki gayret, dua, teveccüh ve içtenlikleri için herkese teşekkür ederim. Helallik arz-ı ile sevgi ve saygılarımı sunarım.

Dürüstlük vitrininde fesat pazarlayanlara fırsat vermeden, çileyi nakış, marifeti bakış, bir memleket yükünü, bir hilal düşünü, Fırat'ın gözünden Vatan gülüşü yapmayı, Devletine bağlı, milletini baş tacı yapan, Bayrağını sayan ve Vatanını seven gençler ve sporcular yetiştirmek adına gönül birliği içerisinde; İlimizi her alanda başarıya taşıma, paylaşımcı bir anlayışla güzel ve kalıcı çalışmalara yenileri eklemek gayesiyle, ekip ruhuyla güzel işler yapmak için... ‘Rabbim Yar ve Yardımcım olsun İnşallah...’ dönme dolaplara değil de ‘Hak’tan yana bakmaya, sabır ile marazlara gül ekmeye, merhameti kalbime misafir etmeye nefes aldığım sürece devam. Allah utandırmasın... Hayde Bismillah başlayalım...”

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın