Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YASİN-İ ŞERİF OKUTULDU

YASİN-İ ŞERİF OKUTULDU

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Ramazan Bayramı arifesinde Şehir Mezarlığı’nda Yasin-i Şerif okutuldu.
Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğli Belediyesince Şehir Mezarlığında düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada Ramazan ayını bitirmenin hüznünü yaşadıklarını söyleyerek, arife gününe ve yarın idrak edilecek Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini yaşadıklarını söyledi.
Ramazan ayı boyunca her gün Yaşlılar Gençler Evi’nde verdiği iftar yemeğine katılımlarından dolayı halka teşekkür eden Uysal, şöyle dedi:
“Bütün hizmetlerimiz sizlerin memnuniyeti için, sizler bunu hak ediyorsunuz. Ben bir kez daha sizlerin Ramazan ayında tuttuğunuz oruçların, yaptığınız ibadetlerin ve ettiğiniz duaların, yaptığınız hayır ve hasenatın hak katında kabul olmasını diliyorum. Sevdiklerinizle nice bayramlara nice güzel günlere ulaşmanızı Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.”
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu da, programın hazırlanmasında emeği geçen tüm belediye personeline teşekkür ederek, “bu mübarek Ramazan ayının ve yarın idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı’nın İslam ülkelerinde hayırlar getirmesini yine Cenabı Allah’tan temenni ediyorum” diye konuştu. Program yapılan dua ile birlikte sona erdi.
Programa AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, önceki dönem AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, daire müdürleri, din görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MEZARLIK, DOLDU TAŞTI
Öte yandan; sabah saatlerinden itibaren yakınlarının kabrini ziyaret etmek için şehir mezarlığına gelen vatandaşlar, mezarlıkları temizleyerek dualarını etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın