Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YASAK BİTİYOR, YENİ KARARLAR ALINDI !.

YASAK BİTİYOR, YENİ KARARLAR ALINDI !.

Zonguldak Valiliği Tekel bayilerinin 22.00`de kapanacağını duyurdu.


Zonguldak Valiliği'nden sokağa çıkma yasağı ile ilgili açıklama yayınlandı. Valilikten yapılan açıklamada, vatandaşların sokağa çıkma yasağı bitmesinden sonra da acil haller dışında sokağa çıkmamaları ve tedbirlere uymaları istendi. Açıklama şu şekilde:

"Bilindiği gibi ilimizde 31 ilde uygulanan tedbirlere ilave olarak ilimiz Hıfzıssıhha kurulu kararı ile 20 Nisan tarihine kadar, geçici olarak pazarların kapatılmasına ve ilçe sınırlarında il sınırlarında uygulanan sınırlamaların uygulanmasına karar verilmiş idi.

Bu kez yine kurulumuz ciddi anlamda sosyal hareketliliğe sebep olmalarından dolayı 20 Nisan tarihine kadar tekel büfesi ya da tekel bayisi diye bilinen işyerlerinin bu geceden başlayarak her gün saat 22.00 itibarıyla kapanmasına karar verilmiştir.

Yine bilindiği gibi sokağa çıkma yasağı bu gece saat 24.00 itibarıyla sona erecektir.

Genel ve özel tedbirlerin salgın hastalıkla mücadelemizde oldukça etkili olduğu gözlemlenmiştir. Bu çerçevede vatandaşlarımızın sokağa çıkma yasağı bitmesinden sonra da acil haller dışında sokağa çıkmamaları ve duyurulan tedbirlere uymaları vatandaşımızdan beklentimizdir.

Bütün hemşehrilerimize sabırlarından ve uyumlu davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran16
gülücük13
üzgün8
kızgın6
şaşkın2
Asi şövalye

12 Nisan 2020 - 20:41

Vali patlama olacak dediğinde yasak konulsaydı ki vatandaş a da bir iki gün öncesinden bildirilseydi daha mantıklıydı en kötü gece 24 de söylenseydi millet kapmadıysa bile şimdi bulaş yaşamamıştır inşallah

Yorum Yazın