Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YAŞADIKLARINI ANLATTI !

YAŞADIKLARINI ANLATTI !

Ereğli`de eşinin şiddetine maruz kalan genç kadının burnu kırıldı.


Ereğli'de eşinin şiddetine maruz kalan genç kadının burnu kırıldı.

Ereğli’de yaşayan 23 yaşındaki Elif Kolukısaoğlu, eşinin kendisini darp etmesi sonrasında burnunun kırıldığını ve eşi İsmail Kolukısaoğlu’ndan şikâyetçi olduğunu söyledi. 1,5 yaşında ve 5 aylık iki çocuk annesi olduğunu ifade eden Elif Kolukısaoğlu, ilk çocuğuna hamile kaldığı günden sonra sürekli olarak şiddete maruz kaldığını ve son olayda da burnunun kırıldığını anlattı. 

Elif Kolukısaoğlu açıklamasında “Eşim İsmail Kolukısaoğlu ile 2 yıldır evliyiz. 2 yıldır evliliğimizin sürecinde hamilelik sürecimden beri sürekli şiddet görmekteyim. Kendisi alkol ve madde bağımlısıdır. Sürekli içip içip arkadaşlarıyla birlikte takılıp 2 tane çocuğum var şuanda biri 1 buçuk yaşında biri 5 aylık ve sürekli evle alakası yok içip içip bana gelip saldırıyor. Evet, şikâyetçi oldum şuana kadar 8 tane dosyamız var çünkü evlilik sürecinden beri söylediğim gibi 2 yıldan beri sürekli bana şiddet uygulamakta ve hep hamileliklerimde, hamileliklerimden sonra ve 2 çocuğumun gözü önünde bana şiddet uygulamakta. İlk kızım doğduğunda 6 aylıkken de beni öldürmeye teşebbüs etti boğazımı sıkarak öldürmek istedi çocuğumun ağlamasıyla kurtuldum elinden. Şuan ikinci çocuğum var ikinci çocuğum kucağımdayken benim burnumu kırdı, dövdü beni. Aileme hakaret, şiddet sürekli bir bana küfürler hayatımı kastedeceğine dair sözcükler kullanması sürekli bu şekilde. Şuan adli süreçteyiz, 1 aylık hapis cezasına karar verildi 3 aylıkta uzaklaştırma kararı aldım. Benim hiçbir suçum yok aldatmadım, yalan söylemedim, ihanet etmedim, hırsızlık yapmadım 2 çocuğuma bakıyorum sadece ve sürekli bu şiddete maruz kaldım” dedi.

Elif Kolukısaoğlu’nun şikâyetçi olduğu eşi İsmail Kolukısaoğlu’nun çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın3
üzgün1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın