Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YARIŞMA VAR!..

YARIŞMA VAR!..

Alaplı Anadolu İmam Hatip Lisesi organizasyonu ile Kur’anı Kerim’i Güzel Okuma, Hafızlık ve Ezan okuma yarışmalarının düzenleneceği belirtildi.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından her yıl İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen Genç Sada Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması,  Kur’an’ın Genç Muhafızları Hafızlık Yarışması ve Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması il finalleri bu yıl Alaplı’da yapılacak.

Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Dursun Adar, Zonguldak’ta bulunan Anadolu İmam Hatip Liselerinde düzenlenen yarışmalarda okul birincisi seçilen öğrencilerin Alaplı’daki il finallerinde il birinciliği için yarışacakları söyledi.

 Seçilecek il birincileri bölge finallerinde Zonguldak’ı temsil edeceğini belirten Adar,” Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından her yıl İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen Genç Sada Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması,  Kur’an’ın Genç Muhafızları Hafızlık Yarışması ve Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması il finalleri bu yıl  okulumuz koordinatörlüğünde ilçemizde yapılacak. Yarışma   26  Mart Cumartesi  günü Eski  Fiskomarda  (Belediye Kültür Merkezi)  saat 13:00’te başlayacak yarışmaya bütün halkımız davetlidir” dedi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın