Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Yan yol, bir hafta sonra açılacak!

Yan yol, bir hafta sonra açılacak!

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Gülüç-Kepez karayolunda yapılan çalışmaların ardından Kavaklık mevkisinde giriş ve çıkışlarda araçlar için büyük bir sorun haline gelen yan yol bağlantı sorunu, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın girişimleriyle çözülüyor.


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Devrek Caddesi’ne bağlantı yolu bulunmayışı nedeniyle sürücülerin bir süredir tepkisini çeken sorunun ortadan kalkacağı bildirildi.
Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, şehrin belediye başkanı Uysal, Kavaklık mahallesi ile Devrekyolayrımı mevkisinde süren bağlantı yol açma çalışmasını yerinde inceledi. Uysal, giriş ve çıkışı sağlayacak yan yolun önümüzdeki haftadan itibaren araç trafiğine açılacağını belirterek şöyle dedi:
“Kavaklık bölgesinden şehir merkezi istikametine gelmek isteyen araçlar, dönmek için Kepez deki kavşağa kadar gitmek zorunda kalıyorlardı. Halkımızın da isteği üzerine burada bir bağlantı yan yol yapımına başladık ve bugünde yaklaşık 1 kilometrelik alanda yolun asfaltlama çalışmalarına başladık. Pazartesi günü gibi çalışmalar bitmiş olacak. İnşallah önümüzdeki haftadan itibaren bağlantı yolunu araç trafiğine açmış olacağız.” 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük6
hayran1
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
Hamza Candan

09 Eylül 2017 - 12:51

Bolucek yoluna cakil serpiştirmek yerine cukurlar doldurulsada duzgun bi asfalt calismasi yapilsa . Eskisi daha makbuldu

Yorum Yazın

Canlı Radyo