Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

VİRÜSÜ YENDİ, EVİNE DÖNDÜ !.

VİRÜSÜ YENDİ, EVİNE DÖNDÜ !.

Eşi ile birlikte Korona Virüs testi pozitif çıkan il hakemi taburcu oldu.


Zonguldak’ta ’ geçen hafta koronavirüs testi pozitif çıkan futbol hakemi Eren Ferhat Çelik’in tedavisi sona erdi. Korona teşhisi konulur konulmaz Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Tıp Fakültesi’nde karantinaya alınarak tedavisine başlanılan Çelik, 9’uncu tedavi gününde taburcu oldu.

Ateş, öksürük ve tat alma kaybı gibi belirtiler üzerine yapılan testin pozitif çıkması üzerine 31 Mart’ta tedavi altın alınan futbol hakeminin son test sonuçları negatif çıktı. İlk gün şikayet ettiği belirtileri de üzerinden atan Çelik, bugün itibariyle taburcu edilerek evine gönderildi.

Tedbir amaçlı 14 gün boyunca evinden dışarı çıkmayacak olan Eren Ferhat Çelik’in koronavirüsü yenmesi ailesi, yakın çevresi ve hakem camiasında büyük bir mutluluk oluştu.

Tedavisinin ardından evinden çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Çelik, hastalığı süresince kendisine moral desteği sağlayan tüm herkese teşekkür ederken, “Alacağınız tedbirler koronavirüsten daha güçlü değildir. Lütfen 14 kuralına uyalım. 9 gündür hastanede tedavi görüyorum. Psikolojik ve fiziken yaşadığım tahribatı anlatamam. Evden çıkmayın, kendinizi, sevdiklerinizi ve ailenizi bu salgından koruyun” şeklinde ifadelerde bulundu.

HABER / Hüseyin EKİNCİ / ZONGULDAK ŞAFAK GAZETESİ

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın3
gülücük2
hayran1
üzgün1
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın