Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

VEDA KONUŞMASI !.

VEDA KONUŞMASI  !.

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Ereğli`ye


30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama töreni resmi programı sonunda konuşan Çorumluoğlu, ilçedeki görev süresince güzel şeyler yapmaya çalıştıklarını belirterek, şunları söyledi:


“Yaptıklarımızı hep beraber yaptık, yapamadıklarımızı, ‘ben yapamadım’ diyerek kendi üzerime alıyorum. Çünkü ben bu ilçenin bir lideriyim, sorumlusuyum. İnşallah bizden sonra gelen ağabeyimiz daha başarılı olur, tecrübelerini bu ilçeye aktarır. Onunla da, bana vermiş olduğunuz destek gibi vererek güzel çalışmalar yaparsınız. Çünkü, 3 yıllık süre içerisinde şunu gördüm; Ereğli ve ilçedeki insanlar her şeyin en iyisine layık. Çünkü ülkemiz gelişiyor. Bu gelişmede en önemli mihenk taşlarından biri de Ereğli’deki vatandaşlarımız ve burada yaptığımız üretimlerdir. Bu çalışmalarda bana destek olan başta Askeri erkan olmak üzere yerel idarelerimiz, çalışma arkadaşlarım, Erdemir, sivil toplum kuruluşlarımız, derneklerimiz, siyasi parti başkanlarımız, muhtarlarımız, vatandaşlarımıza hasetsen teşekkür ediyorum.

Güzel bir şehirde yaşıyorsunuz, lütfen bunun kıymetini bilin ve Ereğli’yi daha da güzelleştirmek için bundan sonra daha fazla çaba sarf edin. Hoşçakalın.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün4
gülücük2
kızgın1
hayran0
şaşkın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın