Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

VE BAŞLADI!

VE BAŞLADI!

ALAPLI

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde, Alaplı Belediyesi’nce hayata sokulan “yaz spor okulu”nun başladığı bildirildi.
Alaplı Belediye Spor Kulübü Başkanı Nuri Tekin, yazılı açıklamasında, geleceğin başarılı sporcularının yetişmesi için belediye olarak üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini belirtti. Sayısı 100’u bulan öğrencini okula geldiğini ifade eden Tekin, şunları kaydetti:
BU SENE İLK KEZ…
"Yaz futbol okulu, tecrübeli antrenörler nezaretinde yapılan eğlenceli antrenmanlardaki düzen ve planlı çalışmalar profesyonel lig kulüplerini aratmıyor. Çocukların fiziksel, zihinsel, psikolojik ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayan yaz spor okulları her geçen gün önem kazanıyor. Çocuklarımız Yaz futbol okuluna büyük ilgi göstermesi beni çok memnun ettik. Geleceğin başarılı sporcularının yetişmesi için belediye olarak üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz.
Şehrimizde yaşayıp geleceğimiz olacak çocuklarımız için de çalışmalarımız her geçen gün artarak devam ediyor, bu okulumuz da bunlardan bir tanesidir. Bu sene ilk kez U 13, 14, 15 ve 16 yaş gurubu arası futbol takımı oluşturarak liglere katılmayı hedefliyoruz. Okula gelen öğrencilerimiz iki otobüsün her gün evlerinden alıp antrenman sonrasında yine evlerine ücretsiz bırakıyoruz.”
Öte yandan, yaz futbol okulunda Alaplı Belediye Spor teknik direktörü Gökmen Başol, futbolcular Burak Nil ve Okan Çelik eğitim veriyor. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo