Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Vatandaş,Protokol Bir Arada

Vatandaş,Protokol Bir Arada

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, halk iftarları sofrasında Kaymakam Nazım Madenoğlu, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Aykut Manioğlu, DSİ Kastamonu Bölge Müdürü Sait Umucu ile diğer protokole mensup daire müdürleri ve vatandaşları ağırladı.

Kdz.Ereğli Belediyesinin düzenlediği halk iftarları, Yaşlılar ve Gençler evinde yoğun katılımla sürüyor.

İlçenin 31 mahallesinden gelen vatandaşlar ve her akşam davetli olan çeşitli STK ve meslek grupları ile sürdürülen iftar programı kapsamında, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, bu kez de vatandaşlarla birlikte ilçe protokolünü iftar sofrasında ağırladı.

 “İFTAR SOFRAMIZI SİZLERLE PAYLAŞMAKTAN MUTLUYUM”

Başkan Hüseyin Uysal, “Rabbim tuttuğunuz oruçları, yaptığınız ibadetleri, ettiğiniz duaları, yaptığınız hayır ve hasenatı kabul ve karin eylesin” diyerek başladığı konuşmasında; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayında, iftar soframız paylaştıkça bereketleniyor. Bu akşam da iftar soframızı Kaymakamımız Sayın Nazım Madenoğlu, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanımız Sayın Aykut Manioğlu, DSİ Kastamonu Bölge Müdürü Sayın Sait Umucu ve saygıdeğer eşi, Jandarma Komutanımız Sayın Ünsal Demir, Sahil Güvenlik Komutanı Sayın Alper Barut, İlçe Müftümüz Recai Albayrak, protokole mensup çok değerli diğer daire müdürlerimiz ve güzel şehrimin güzel insanlarıyla  paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Şimdiden Kadir gecenizi kutluyor, hep birlikte inşallah Ramazan Bayramına da ulaşmayı niyaz ediyorum. Katılımlarınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.

İlçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu’da iftar sofrasına konuk olan tüm vatandaşları selamlayarak, Başkan Uysal ve ekibine Ramazan ayı boyunca düzenlediği iftar davetleri nedeniyle teşekkür etti.

Belediye hocaları tarafından okunan Kur’an-ı Kerim ve edilen duaların ardından birlikte iftar açıldı. Başkan Uysal, ilçe protokolüyle birlikte iftarın ardından çay sohbeti gerçekleştirdi.

 

 

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın