Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

VATANDAŞLARLA BULUŞMA TOPLANTISI

VATANDAŞLARLA BULUŞMA TOPLANTISI

Karadeniz Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu’nun bir süre önce başlattığı “Halkla buluşma ve güvenlik toplantıları”na, ilçeye bağlı Gülüç beldesinde devam edildiği bildirildi.


Alınan bilgiye göre, Madenoğlu, Gülüç Belediyesi Düğün Salonu’nda ki toplantıda yaptığı konuşmada, vatandaşların sağlıklı ve huzurlu ortamda yaşamlarını sürdürebilmesi için çalıştıklarını söyledi. Sorunları zaman içerisinde çözme gayretinde olduklarını anlatan Madenoğlu, şöyle dedi:
"Halkımıza hizmet etmenin her zaman hizmet etmenin heyecanını düşünüyoruz. Vatandaşlarımız bu hizmetlerden yararlanınca, mutlu olunca hepimiz mutlu oluyoruz. Ben ve arkadaşlarım hizmet etmek isteği ve arzusundalar. Sorunları en kısa zamanda çözmenin mücadelesini ortaya koyacağız.”
Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ise beldede yapılan çalışmaları anlatarak toplantılarının devamını istediğini belirtti. Sorunların kayıt altına alındığı Toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, daire müdürleri, muhtarlar yanı sıra çok sayıda belde sakini katıldı. Toplantıda vatandaşlar Kaymakam ve daire müdürlerine yaşadıkları sorunları anlattı, çözümünü istedi. Bazı daire müdürlerinin yanıtlarından memnun olmayan Kaymakam Madenoğlu, "Sorunu erteleme değil çözümü noktasında olun" sözleri ile uyardı.

Madenoğlu, toplantı sonunda “Gülüç’te vatandaşlarımızdan fazla sorun ve istek duymadık. Demek ki belediye başkanınız iyi çalışıyor” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın