Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

VATANDAŞ İSYAN EDİYOR !.

VATANDAŞ İSYAN EDİYOR !.

Zonguldak Havaalanında çok sayıda uçuşun iptal edilmesi yâda uçakların Havaalanını pas geçmesi vatandaşı çileden çıkardı.


Zonguldak Havaalanında son bir ayda 17 ve 20 Aralık tarihindeki seferlerin dışında İstanbul-Zonguldak seferlerinde sayısız iptaller yaşanması  ya da uçakların Zonguldak Havaalanını pas geçmesi vatandaşı çileden çıkardı. Cuma günü 125, Pazar ise 135 yolcu iptaller nedeniyle yine perişan oldu.

Vatandaşlar, “Pis uzatılacaksa uzatılsın, gerekli tedbirler alınsın. Kimse canını yolda bulmadı” diye isyan etti. Uçuşu iptal olan bir başka yolcu da sosyal medya da tepkisini, “Ben 8 Aralık 10 Aralık ve 13 Aralık olmak üzere 3 kere İstanbul havalimanına gittim ve 8 Aralık uçağı iptal oldu, 10 Aralık’taki uçakla Zonguldak’a kadar geldim ve inemedik geri döndük. İstanbul’a 13 ‘ünde yine uçak iptal oldu ve en son Ankara uçağına binmek zorunda kaldım. Ufacık bebeğim hasta oldu ben hasta oldum. Buraya saat 12 de vardım. Erken gelelim diye kar ettik derken zarar ettik. Yazıklar olsun." sözleri ile dile getirdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın2
gülücük1
şaşkın1
hayran0
üzgün0
Erhan Yaramaz

31 Aralık 2019 - 12:49

Yazık Zonguldak'a yazık..rnMilletvekilleri vali ne iş yapıyor acep?

Yorum Yazın