Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

VALİ ÇINAR’IN “RUTİN ZİYARETİ”

VALİ ÇINAR’IN “RUTİN ZİYARETİ”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir gurup, veda mektubu yazan İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük’e destek olmak için İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gitti. Bu sırada Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı ve İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan’da Karadeniz Ereğli’deydi.


Öğle saatlerinde ilçeye gelen Vali Ahmet Çınar, ilçe Kaymakamlığı’na giderek bir süre Kaymakam Nazım Madenoğlu ile görüştü. Çınar, yaklaşık 15 dakikalık görüşmenin ardından Baş komiser Cengizhan Zengin’in vekillik yaptığı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gitti. Burada kendisini karşılayan personelle tokalaşan Çınar, makam odasını çıktı.
Bir süre sonra yeniden dışarı çıkan Çınar, gazetecilerin ’ziyarete ilişkin’ sorusu üzerine yaptığı kısa açıklamada, “rutin bir ziyarettir. Bütün ilçeleri geziyoruz, burasını da geziyoruz” dedi.
VATANDAŞ, TALEBİNİ AÇIK AÇIK SÖYLEDİ!
Bu sırada, Emniyet Binası önünde bekleyen gurup içinden Erdemir Emeklileri Derneği (EVEDER) Denetim Kurulu Başkanı Aziz Boy, Vali Çınar’a hitaben, “biz müdür beyin yanındayız. Ereğli’nin huzuru ve güveni için her zaman yanındayız. Müdürümüzü istiyoruz” diye konuştu.
Boy, gazetecilere açıklamasında ise şu ifadeleri kullandı:
“Bu rutin bir ziyaret değil. Gelmiş geçmiş en iyi emniyet müdürlerimizden birisidir (Fahri Küçük). Öncelikle öğrencilerimize sahip çıktı. Ereğli’nin huzuru için gecesini gündüzüne katarak çalıştı. Buraya destek vermek için gelen sivil toplum örgütleri, ilçenin geleceği e huzuru için müdür beyimize destek veriyoruz.”
SOSYAL MEDYADA ’DESTEK ÇAĞRISI’ YAPANLAR…
Öte yandan, izine çıkan Fahri Küçük’e destek vermek için alana gelenler arasında, İYİ Parti temsilcileri, MHP Ereğli eski Belediye Başkan Adayı Mevlüt Özdemir, Ereğlililer Derneği Başkanı Bilgin Güven ve yaklaşık 50 kişi vardı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın