Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL’IN ZONÇEB MESAİSİ

UYSAL’IN ZONÇEB MESAİSİ

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal başkanlığını yaptığı Zonguldak Valiliği Özel İdare ve Belediyeler Çevre Altyapı Temel Hizmetler Birliği Başkanlığı (ZONÇEB) toplantısına katılarak sonrasında çöp depolama alanında incelemelerde bulundu. Uysal ayrıca; görevi devraldığı Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz haftalarda ZONÇEB Başkanı seçilen Hüseyin Uysal, birlik yönetiminde bulunan bazı belediye başkanları ile Zonguldak’ta incelemelerde ve bir dizi ziyaretlerde bulundu.

BÖLGEDEKİ BELEDİYELERLE UYUM İÇİNDE ÇALIŞILACAK

Uysal, ZONÇEB’in yönetiminde bulunan Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin ve Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci ile birlikte ZONÇEB Çöp Depolama ve Geri Dönüşüm Tesislerinde yaptığı inceleme sonrası ZONÇEB’in teknik heyetiyle bir araya gelerek birlik hakkında bir sunum aldı. Zonguldak ve ilçelerinin çöp sorunu çözümü için önerileri de dinleyen Başkan Uysal, bölgedeki ilçe ve belde belediyeleriyle işbirliği ve uyum içinde çalışacaklarını hatırlattı.

BAŞKAN AKDEMİR’İ ZİYARET ETTİLER

 

 

 

 

 

 

 

Başkan Uysal daha sonra AK Partili Belediye Başkanları Semerci ve Şahin ile Zonguldak Belediye Başkanı ve ZONÇEB önceki dönem başkanı Muharrem Akdemir’e de bir nezaket ziyaretinde bulunarak ZONÇEB hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

İncelemelerde Başkan Yardımcısı Esra Alpago, Belediye Temizlik İşleri Müdürü Namık Şahin ve belediye çevre mühendisleri ile ZONÇEB teknik heyeti ve idari yöneticileri de hazır bulundu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo