Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Uysal’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

Uysal’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, öğretmenlerin ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ kutladığını bildirdi.


Uysal, Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, öğretmenliğin emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli ise hiçbir maddi karşılıkla ölçülmeyecek kadar değerli ve saygın bir meslek olduğunu belirtti. Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve hayatını yitiren tüm öğretmenle rahmet dileyen Uysal, şunları kaydetti:  
Her türlü takdiri hak ediyorlar
“Tarih boyunca bilginin, çağdaşlığın, sevginin, saygının ve aydınlanmanın öncüsü, toplumun bütün kesimlerine yol gösteren önder insan olan öğretmenlerimiz, ülkemizin aydınlık geleceğinin teminatı olan çocuklarımızın yetişmesinde ortaya koydukları fedakarca mücadele ile her türlü takdiri hak ediyorlar.
Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aramızdan ayrılan ve görevi başındayken şehit olan bütün öğretmenlerimiz ve eğitimcilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm eğitimcilere bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve mutluluklar diliyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın