Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Uysal,Hatip sokaktaydı!.

Uysal,Hatip sokaktaydı!.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Zonguldak ziyaretinin ardından mahallelerdeki destek turlarına Bağlık Mahallesi Hatip Sokak ile devam eden Belediye Başkanı Hüseyin Uysal; “Gelecek nesillere güzel, istikrarlı ve büyük bir ülke bırakmak istiyorsak evet diyeceğiz” dedi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Zonguldak’ta katıldığı Toplu Açılış Töreni nedeniyle bir günlük ara verdiği Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine ilişkin destek turlarına, Bağlık Mahallesi ile devam etti.

Kdz.Ereğli halkına ve mahalle sakinlerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Zonguldak programına katılımları için teşekkür eden Başkan Hüseyin Uysal; “Sayın Cumhurbaşkanımızın Zonguldak’a teşrifleri bizleri onurlandırmıştır. Zonguldak Toplu Açılış Töreni ve Mitingine katılım konusunda bizlerle olan ve Zonguldak’ta ortaya çıkan Kdz.Ereğli fotoğrafının asıl mimarları, Güzel Şehrimin Güzel İnsanlarına ve siz değerli mahalle sakinlerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” dedi.

“GÜÇLÜ BİR HÜKÜMET VE KOALİSYONLARDAN KURTULMAK İÇİN EVET”

Hatip Sokak sakinleri ile buluşan Uysal, “Gelecek nesillere güzel, istikrarlı ve büyük bir ülke bırakmak istiyorsak evet diyeceğiz” dedi.Evet’in Türkiye’ye huzur, barış, kardeşlik getireceğini söyleyen Uysal, “Koalisyon dönemlerinde ülkemizde ilerleme olmadı kaos yaşandı, darbeler oldu. Güçlü bir hükümet için, koalisyonlardan kurtulmak için, Evet dememiz lazım. Vereceğimiz her Evet oyu, gelişmekte olan Türkiye’yi istikrarlı bir şekilde ileriye taşıyacaktır” şeklinde konuştu.Uysal sözlerini , “Yeniden diriliş, yeniden şahlanış için 16 Nisan’da bir kez daha ayağa kalkıp, ülkemizi bölmek, parçalamak isteyenlere, Türkiye’de kaos isteyenlere karşı birleşerek, güçlü bir Türkiye için Evet’te birleşelim” diyerek noktaladı.Başkan Uysal’ın Hatip Sokak’taki destek turuna, belediye başkan yardımcıları Ayhan Atay ve Esra Alpago, belediye meclis üyeleri ve AK Parti gönüllüleri de eşlik etti.

(Haber Merkezi )

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın