Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL’DAN KDZ.EREĞLİ HALKINA ÇAĞRI...

UYSAL’DAN KDZ.EREĞLİ HALKINA ÇAĞRI...

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, demokrasi nöbetlerinin sürdüğü 22.gecede alandaki vatandaşlara ve Kdz.Ereğli halkına çağrıda bulundu. Başkan Uysal, ’7 Ağustos Demokrasi ve Şehitler Mitinginde Zonguldak’ta buluşalım. Ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı olmayacak. Gelin hep birlikte sürdürdüğümüz bu demokrasi nöbetlerini Pazar günü taçlandıralım” dedi.

Kdz.Ereğli halkının 22 gecedir sürdürdüğü demokrasi nöbetleri yoğun katılımla sürüyor.

Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen demokrasi mitinginin 22.gecesine, vatandaşlarla birlikte ilçedeki köy ve mahalle muhtarları da destek verdi.

BAŞKAN UYSAL’DAN ÇAĞRI..

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, nöbet alanında halka yaptığı konuşmada tüm Karadeniz Ereğli halkını 7 Ağustos Pazar günü Zonguldak’ta düzenlenecek ’Demokrasi ve Şehitler Mitingine’ davet etti.

Başkan Uysal; “Kdz.Ereğli’de, güzel şehrimin güzel insanlarıyla demokrasi nöbetimizin 22.gecesini sürdürüyoruz. Bu akşam bizlerle birlikte olan köy ve mahalle muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Zonguldak Milletvekilimiz Sayın Faruk Çaturoğlu’nun da katıldığı bu geceki nöbetimizde sizleri ve tüm halkımızı Zonguldak’ta Pazar günü düzenlenecek demokrasiyi taçlandırma mitingine şimdiden davet ediyorum. Ulaşım konusunda hiç bir sıkıntı olmayacaktır. Yarınlarımıza, çocuklarımıza bırakacağımız en önemli miraslardan birisi bu demokrasi nöbetleriydi. Gelin hep birlikte, Zonguldak’taki Demokrasi ve Şehitler mitinginde Kdz.Ereğli olarak demokrasimizi taçlandıralım. Pazar günü saat 12 ila 14 arasında toplanarak Zonguldak’a hareket edeceğiz” dedi.

AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’da, tüm halkı Zonguldak’ta düzenlenecek mitinge davet etti.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın