Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL, SESSİZLİK İSTEDİ!.

UYSAL, SESSİZLİK İSTEDİ!.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  Yükseköğretim Geçiş Sınavına ( YGS) girecek öğrencilere başarı dilerken, vatandaşlara da sınav saatinde sessiz olmaları yönünde çağrıda bulundu.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  sosyal paylaşım sitesinden yarın yapılacak olan YGS sınavı öncesi öğrencilere başarılar diledi.

Öğrencilerin geleceğini ilgilendiren sınav dolayısıyla vatandaşlara gürültü yapmamaları çağrısında bulunan Uysal,” “Sevgili öğrenciler. Yarın kendi emeklerinizin karşılığını almak istediğiniz bir sınava gireceksiniz. İnancım odur ki, bir yıl boyunca yaşadığınız stres, sıkıntı ve mücadelenizin karşılığını bu sınavda hak ettiğiniz şekilde alacaksınız. İlçemiz ve ülkemiz genelinde sınava girecek tüm öğrencilere ve ailelerine başarılar dilerken; güzel şehrimin güzel insanlarından da öğrencilerimizin geleceğini ilgilendiren bu önemli sınav günü, sınav merkezleri ve çevresinde korna, yüksek sesli müzik, inşaat çalışması gibi uygulamaları yapmamanızı rica ediyorum” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın