Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL, REKTÖR ÖZER İLE BİR ARAYA GELDİ

UYSAL, REKTÖR ÖZER İLE BİR ARAYA GELDİ

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’i makamında ziyaret etti.

Karadeniz Ereğli’de bulunan fakülteler ve meslek yüksekokulunun gelişimi ile Üniversiteye tahsis edilen eski hastane arsa ve binaları hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Uysal, Üniversitenin gelişen kampüsleri ve artan öğrenci sayısıyla Karadeniz Ereğli’ye farklı dinamikler kazandırdığını vurguladı.

Rektör Özer’e Doruk ve Kepez Kampüslerinde gerçekleştirilen yatırımlar dolayısıyla teşekkür eden Başkan Uysal, Bülent Ecevit Üniversitesine tahsis edilen alanda yapılacak yatırımlarda da her türlü desteği sağlayacağını ifade etti.

Başkan Uysal’ın ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer, Karadeniz Ereğli’deki fakültelerinin ve meslek yüksekokulunun bölüm, program ve öğrenci sayılarını arttırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Üniversiteye yeni tahsis edilen alanda önemli projeler ve yatırımlar gerçekleştirileceğini belirten Rektör Özer Uysal’a, Bülent Ecevit Üniversitesinin gelişimi için verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo