Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“Hep Birlikte Ortak Kararlar Alacağız“

“Hep Birlikte Ortak Kararlar Alacağız“

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçedeki muhtarlarla bir araya gelerek Kışla ve Elmatepe mahallelerini gezdi.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, muhtarlarla buluşma toplantılarını sürdürüyor.

Başkan Uysal, Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç ve diğer mahalle muhtarlarıyla birlikte Kışla Mahallesinde sabah kahvaltısında bir araya geldi ve ardından Elmatepe ve Kışla mahallesini muhtarlarla birlikte gezdi.

Muhtarları, mahallelere ulaştırılacak hizmetler konusunda çözüm ortağı olarak gördüklerini belirten Başkan Hüseyin Uysal, “Göreve geldiğim ilk günden itibaren muhtarlarımızla sürdürdüğümüz istişareleri bundan sonra da artırarak devam ettireceğiz. Bu hafta Kışla Mahalle Muhtarımız Muhammet Demir ve Elmatepe Mahalle Muhtarımız Muammer Arslan’ın ev sahipliğinde bir araya geldik. Önümüzdeki haftada Ömerli Mahalle Muhtarımız Halil Sever ve Ören Mahalle Muhtarımız Süleyman Korkmaz’ın davetlisi olacağız.  Hep birlikte ortak kararlar alacağız” dedi.

ŞEHİTLER TEPESİ ZİYARET EDİLECEK

Başkan Uysal, Muhtarlarla birlikte Kışla ve Elmatepe mahallelerini gezerek, mahalle halkıyla da bir süre sohbet etti.

Mahalle muhtarların taleplerini de dinleyen Başkan Uysal, önümüzdeki hafta içerisinde İstanbul Beşiktaş’taki Şehitler Tepesini ilçedeki muhtarlarla birlikte ziyaret etme kararı aldı. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın