Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL, KEPEZDE KONUŞTU!..

UYSAL, KEPEZDE KONUŞTU!..

Son bir ayda gündüz belediyede çalışan, akşam ise köy ve mahallelerde mensubu bulunduğu Ak Parti için destek açık isteyen Başkan Uysal, 18 aylık görev süresince ilk kez 1 hafta izine ayrıldığında da boş durmadı. Son ziyaretini Kepez’e yapan ve iki ayrı noktada halkla buluşan Uysal,“Bu ülkenin istikrar ve güvene ihtiyacı var. 1 Kasım ülkemizin huzurunu bozmak isteyenlere cevap verme günü olsun.”dedi.

Başkan Uysal,  Başkan Yardımcıları Esra Alpago ve Ayhan Atay’ın yanı sıra, meclis üyeleri ile birlikte Kepez mahallesinin iki ayrı noktasında halk toplantısı yaptı. Mahalle Muhtarı Baki Karaarslan ve çok sayıda mahalle sakini ile görüşen ve sorunları dinleyen Uysal, “Tüm sorunlara samimi duygularla çözüm üretme gayretindeyiz” dedi.

Uzun süren mücadele ve karayollarından alınan onay sonrası Kepez bölgesinde ceplerin ve yan yolların yapımına başlandığını söyleyen Uysal, bu konudaki çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

Buradaki konuşmasında Üniversite kampusunun ilçeye ciddi kazanımlar sağlayacağına da vurgu yapan Uysal, “Hayallerimiz 18 ayda hedefimiz haline geldi. Ereğli’nin cehresini değiştirecek bu süreç ve hayata geçecek yeni projeler ile ilçemiz daha iyi noktalara gelecek.”dedi.

KAZANIMLARIMIZI UNUTMAYALIM

Halk toplantısındaki konuşmasında, 1 Kasım Pazar günü yapılacak seçimlerin önemine vurgu yapan ve “Ülkemizin üstüne karanlık oyunlar oynanıyor, tuzaklar kuruluyor. İstikrar ve güven ortamını bozmak isteyenler var. 1 Kasım bunlara cevap verme günü olsun ” diyen Uysal, “ 13 yıllık kazanımlarımızı unutmayalım. İstikrar, huzur ve güven ortamının devamı için tek başına iktidara ihtiyaç var. Koalisyon yine seçim demek. Ülkemizin geleceği ve yarınlarımız için tek tercih  AK Parti dir”  şeklinde konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo