Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Uysal, Hedefimiz 3.Lig

Uysal, Hedefimiz 3.Lig

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “Önümüzdeki yılın yapılanmasına giderken, ciddi anlamda 3. Lig hedefiyle bir takım kuracağız” dedi.

91.7 frekansından yayın yapan radyonuz Ereğli FM’de, Gazeteci Fikri Kapan’ın hazırladığı, ’Fikri Kapanla burada konuşalım ’ programının konuğu olan Başkan Uysal, BAL ligi 11.grup’ta mücadele eden ve 2016-2017 sezonu topladığı 39 puanla 6.sırada tamamlayan Ereğli Belediyespor’un önümüzdeki sezon hedefinin 3.lig’te oynamak olduğunu belirterek, “Ereğli Futbolu seviyor, Takımımızın 3.Lig’te oynamasını arzu ediyorlar, Bu konuda da büyük baskı kuruyorlar, Bizlerde arkadaşlarımızla bir araya gelip konuştuk, önümüzdeki yılın yapılanmasına giderken, Ciddi anlamda 3.lig hedefiyle bir takım kuracağız, hedefimiz 3.lig bu siyasi bir söylem değil, zaten benim projelerimizin çoğunda da siyasi söylemlerle hareket etmiyoruz. Siyasi söylemlerle hareket etsek, alt yapıya bu kadar önem vermezdik, gözden kaçan çok hizmetler var, konuşulmayan çok hizmetler var” dedi.

BAŞKAN BOZKUŞ, TEŞEKKÜR ETTİ

Öte yandan, Sezonun son maçı sonrası tesislerde bir araya gelen yönetim ve oyuncular birbirleriyle vedalaşmış, Kulüp 2. Başkanı Halil Bozkuş, tüm oyunculara ortaya koydukları mücadeleden dolayı teşekkür etmişti.

(Ereğli FM Haber Merkezi )

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın