Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

50 BİN KİŞİ!.

50 BİN KİŞİ!.

Yaşlılar ve Gençler Evi’nde her gün 1500 kişiye iftar veren Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  belediyenin gerçekleştirdiği son iftarı protokol ve halka birlikte yaptı.

İftara, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kaymakam Nazım Madenoğlu, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Hasan Doğan, BEÜ Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ali Azar, Belediye Başkan Yardımcıları ve bazı Belediye Meclis Üyeleri, belediye personeli ile vatandaşlar katıldı.

İftar öncesi vatandaşların Kadir Gecelerini Milletvekili Çaturoğlu ile birlikte iftar masalarını tek tek dolaşarak kutlayan Başkan Uysal, Ramazan ayı boyunca görev yapan personelini de gösterdikleri gayret ve özverili çalışmalarından dolayı kutlayarak teşekkür etti.

Başkan Uysal ay boyunca yaklaşık 50 bin kişiye iftar verdiklerini hatırlatarak, “Bir Ramazan’ı halkımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, oda başkanlarımızla, askerimizle, polisimizle, eğitim ve sağlık çalışanlarımızla birlikte dolu dolu geçirdik.

Halkımıza soframızı ve gönüllerimizi açtık. Bizleri Ramazan boyunca yalnız bırakmayan ve ilçemizin değişik mahallerinden gelen vatandaşlarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşadık” diye konuştu. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın