Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL, GENÇLİK MERKEZİ İNŞAATINI İNCELEDİ

UYSAL, GENÇLİK MERKEZİ İNŞAATINI İNCELEDİ

Yer tahsisi Kdz. Ereğli Belediyesi’nce yapılan ve Kemer Mevkii’ndeki 9 bin 912 metrekare alan üzerinde inşa edilecek “Gençlik Merkezi”nin yapım çalışmalarına başlandı. 2016 yılı sonuna kadar bitirilmesi hedeflenen inşaat alanında incelemelerde bulunan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, müteahhit firma yetkililerinden bilgiler aldı.

Kdz.Ereğli Belediye Meclisi’nin 05 Haziran 2014 tarihinde Kemer Mevkii’ndeki 9 bin 912,65 metrekarelik alanı “Gençlik Merkezi” yapılması için Spor Genel Müdürlüğüne tahsis etmesinin ardından inşaat çalışmalarına başlandı.

Belediye Başkan Yardımcıları  Esra Alpago, İbrahim Cöbek ve Alptekin Dursun ile birlikte inşaat alanına giden ve Gençlik Merkezi’nin yapımını üslenen Beykara İnşaat firması sahibi Enver Beykara ile görüşen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Gençlik Merkezi’nin ilçede önemli bir ihtiyacı karşılayacağına vurgu yaparak, “Belediyemiz yer tahsisi konusunda olduğu gibi bu süreçte de üzerine düşeni yapmaya hazırdır” dedi.

Beykara İnşaat firması sahibi Enver Beykara’da,  “Hedefimiz Gençlik Merkezi’ni yılsonuna kadar bitirmektir”şeklinde konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın