Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL, AK PARTİ VE YETİMLERİ AĞIRLADI

UYSAL, AK PARTİ VE YETİMLERİ AĞIRLADI

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Parti kadroları ile ilçedeki yetimleri halk iftarı sofrasında ağırladı.

Kdz.Ereğli Belediyesi tarafından Ramazan ayının ilk gününden itibaren Yaşlılar Gençler Evinde düzenlenen halk iftarları yoğun katılımla gerçekleştiriliyor.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve eşi Sevim Uysal, AK Parti Kadroları ile ilçedeki yetimleri iftar sofrasında ağırladı.

BİRLİK BERABERLİK MESAJLARI

Başkan Uysal ve eşi Sevim Uysal, halk iftarlarına katılan vatandaşları masaları tek tek gezerek selamladı. İftarın özel davetlisi olan İlçedeki yetimlerle yakından ilgilenen Başkan Uysal, katılımları için teşekkür etti.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz ve diğer AK Parti kadrolarını da iftarda ağırlayan Başkan Uysal, toplumun bütün kesimleriyle iftarda buluşmayı sürdürdüklerini belirterek; “Bugün iftarımıza katılan Milletvekilimiz, ilçe başkanımız ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Yoğun katılımla gerçekleştirdiğimiz halk iftarımızın bu akşamki özel konukları yetimlerimiz. Yetimlerine sahip çıkmayan bir toplum geleceğine sahip çıkamaz. Bu anlayışla hareket ediyoruz. İftar soframızı bizimle paylaşan vatandaşlarımızın Ramazan ayını tebrik ediyor, yaklaşan Ramazan Bayramını şimdiden kutluyorum” dedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ise vatandaşlara hitaben yaptığı selamlama konuşmasında, ilçedeki yetim ve vatandaşlarla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, iftar programını gerçekleştiren Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a teşekkür etti.

İftara, Kdz.Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları Esra Alpago, İbrahim Cöbek ve AK Parti Belediye Meclis Üyeleri de katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın