Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÜYELER VE AİLELERİ BİR ARAYA GELDİ !

ÜYELER VE AİLELERİ BİR ARAYA GELDİ !

Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) kahvaltı etkinliği düzenledi.


 Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) kahvaltı etkinliği düzenledi.
İlçedeki Taşkefe’de gerçekleştirilen kahvaltıda konuşan ERMED Başkan Yardımcısı Fikri Kapan derneğin kuruluş amacında kısaca bahsederken, “pandemi sürecinde pek bir araya gelemediysek de güzel etkinliklerimiz de oldu. Bu da onlardan biri, böyle bir kahvaltıda bir araya gelelim istedik. İleriki süreçte bazı etkinliklerimiz daha olacak. Katılımınız için teşekkür ediyoruz” dedi.
ERMED Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Gönüllü de, uzun süredir bu tür bir etkinliği düzenlemeyi planladıklarını dile getirdiği konuşmasında, önümüzdeki süreçle ilgili şunları söyledi:


“Önümüzde bir festivalimiz var. Festivalimiz diyoruz çünkü, Ereğli halkı olarak bu festivale sahiplendik. Bu festivale nitelikli bir etkinlikle biz de katkı vermek istedik. Bu kapsamda, ‘Yerel Kalkınmada Medyanın Rolü’ başlıklı bir etkinlik planladık. Bunu da Ekonomi Gazetecileri Derneği işbirliği ile gerçekleştireceğiz. Festivalin üçüncü günü (23 Temmuz Cumartesi) saat 14.00’de Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz bu etkinliğimize üyelerimizin aileleriile birlikte katılmasını bekliyoruz. 


Gönüllü, aynı zamanda derneğe 2 yeni üyenin daha katıldığını belirttiği konuşmasında, “Sevgili Sude Naz ile sevgili Ülkü aramıza katıldılar, kendilerine hoş geldiniz diyorum. İki üyemizi de aramızda görmekten çok memnun olduk. Yeni üyelerimizin de derneğimize değer katacaklarına inanıyorum” diye konuştu.
Gönüllü, ERMED’in WEB sitesinin kurulduğunu, sosyal hesaplarının da aktif olduğuna hatırlattığı konuşmasında, katılımlarından dolayı üyeler ile ailelerine teşekkür etti.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo