Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Üvey babasının 2 aracına zarar verdi

Üvey babasının 2 aracına zarar verdi

Bolu’da, üvey babasının 2 arabasının lastiklerini kestiği ve sprey boyayla boyadığı iddia edilen kişi, gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Kültür Mahallesi’nde oturan T.B, 2 gün önce garajında bulunan otomobil ve kamyonetinin lastiklerinin kesildiğini ve sprey boyayla boyandığını gördü. Bunun üzerine T.B, polis ekiplerini arayarak, yardım istedi.

Olay yerine gelen ekipler, T.B’ye ait araçlar üzerinde ve garajda inceleme yaptığı incelemenin ardından, araçların 8 lastiğinin de kesildiğini, üzerilerine boya sökücü bir kimyasal madde dökülerek hasar verildiğini, çeşitli renklerde sprey boya ile boyandığı ve kaportasına çeşitli aletlerle vurularak maddi hasar oluşturulduğunu belirledi.

 Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinde sprey boya satan 20’ye yakın iş yerini ziyaret ederek, son günlerde sprey boya ve boya sökücü kimyasal madde satışının olup olmadığını araştırarak, iş yerlerinin güvenlik kamera görüntülerini izledi.

Yapılan çalışma sonucunda T.B’nin üvey oğlu olduğu belirlenen S.E. mala zarar verme iddiasıyla gözaltına alındı. S.E’nin emniyette verdiği ifadesinde, ailevi sorunlar nedeniyle üvey babasının araçlarına zarar verdiğini itiraf ettiği öğrenildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın