Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UTKU’DA MEZUNİYET TÖRENİ

UTKU’DA MEZUNİYET TÖRENİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Utku Koleji Eğitim Kurumları’nın 2017-2018 eğitim-öğretim yılında mezun olan 8. sınıf öğrencileri için tören düzenlendiği bildirildi.
Kurumdan yapılan yazılı açıklamaya göre, spor salonunda gerçekleştirilen Liseye Uğurlama Töreni’nde sevinç ve hüzün bir arada yaşandı. Utku Koleji Eğitim Kurumları İlk ve Ortaokulu Müdürü Güvenç Özveren, saygı duruşunda bulunulup ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından yaptığı konuşmada, öğrencilere başarı diledi. Özveren, “Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda çağdaş bir eğitim alan sevgili öğrencilerimizi tebrik eder, lise eğitim süreçlerinde de birlikte olmaktan büyük onur duyarız” dedi.  
Ardından ise eğitimde devamlılığı sembolize eden bayrak ve flamayı 8. sınıf öğrencileri 7. sınıf öğrenciler teslim ettiler. Dereceye giren okul 1’incici Ilgın Arslan, okul 2’ncisi Tuana Lal Çivici, okul 3’üncüsü Özge Nehir Ekiz ve İngilizce 1’ncisi Ege Bozoğlu’na plaketleri verildi.
Selamlama konuşması yapan öğrenciler Ilgın Arslan ve Ege Bozoğlu alkış topladılar. Öğrencilere mezuniyet belgelerinin verilmesinin ardından öğrenciler “Utku’lu Olmak” adlı söz korosuyla misafirlere duygusal anlar yaşattılar. Tören, kepleri havaya atılmasıyla son buldu. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın