Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UTKU’DAN MEZUNİYET TÖRENİ

UTKU’DAN MEZUNİYET TÖRENİ

Özel Utku Koleji tarafından 8.sınıf öğrencileri için görkemli bir mezuniyet töreni gerçekleştirildi.
 
Utku Koleji Okul bahçesinde gerçekleştirilen törene, Utku Koleji Şirket Kurucu Müdürü Ali Çataklı, Utku Koleji Eğitim Kurumları Müdürü Hülya Çataklı, Şirket ortaklarından Zehra Karahan, Utku Koleji kurucu Üyeleri  Nazım Efe,Ümran Hasdemir,Müdür Yardımcıları Varol Hızal ve Güvenç Özveren, Okul Aile Biriliği Başkanı Ali Özer, Öğretmen, Öğrenci ve çok sayıda veli katıldı.

“BİZLERE DUYDUĞUNUZ GÜVEN İÇİN SİZLERE ŞÜKRAN BORÇLUYUM”

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından Utku Koleji Eğitim Kurumları Müdürü Hülya Çataklı bir konuşma yaptı.

Utku Koleji Eğitim Kurumları olarak bugüne kadar okul bünyesindeki tüm öğrencileri mutlu, sevgi dolu, özgüveni yüksek, üretken, örnek ve donanımlı bir şekilde hazırlayarak bugünlere getirdiklerini dile getiren Çataklı şunları söyledi; ’’Değerli velilerimizin Utku Koleji Eğitim Kurumları olarak bugüne kadar öğrencilerimizi; mutlu, sevgi dolu, özgüveni yüksek, üretken, örnek ve donanımlı bir şekilde hazırlayarak bugünlere getirdik. Geleceğimizin daha çağdaş Türkiye’sini yaratacak olan öğrencilerimizin lisemizde de aynı özveri ile yetişerek Utku Koleji farkını ortaya koyan yetişkinler olacağına yürekten inanıyorum. Bizlere duyduğunuz güven için sizlere şükran borçluyum. Bu güzel evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştirmiş olmak ve geleceğimizi onlara emanet etmek bizlere gurur veriyor. Bizlere verdiğiniz büyük destekten dolayı kurumum adına sizlere teşekkür ediyorum.’’ dedi.

"OKUL BİRİNCİSİ KIVANÇ DOĞANAY"

Konuşmanın ardından 8. Sınıflar ve 7. Sınıflar arasında bayrak ve flama teslim töreni gerçekleştirirken yıl boyunca okulda dereceye giren öğrencilere plaket ve çeşitli hediyeler verildi. Kdz Ereğli Utku Koleji 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılını birincilik ile tamamlayan okul birincisi Kıvanç Doğanay kısa bir konuşma yaptı. Doğanay konuşmasında şunları söyledi; ’’Bugün bir öğretmenler kuruluşu olan Utku Kolejine Atatürk İlke ve İnkılâpları doğrultusunda eğitim almaktan kıvanç duyarak mezun oluyorum. 8 yıllık eğitim sürecinde iyi ile kötüyü ayırt etmeyi, insan ve insanların değerini öğrendik. Birbirimize karşı her zaman dürüst ve doğru olmayı, kısacası vatana ve millete hayırlı birey olmak için gereken bilgileri öğrendik. Sorumluluklarımızı ve içinde bulunduğumuz topluma karşı görevlerimizi kavradık’’ dedi. Konuşmanın ardından okul birincisi Kıvanç Doğanay mezun kütüğüne plaket çaktı. Tören okulda dereceye giren diğer öğrencilerin plaket alması ile sona erdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın