Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÜSTÜNEL’İ MESAİ ARKADAŞLARI UĞURLADI

ÜSTÜNEL’İ MESAİ ARKADAŞLARI UĞURLADI

İş kazasında hayatını kaybeden Cemil Üstünel için çalıştığı Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarında (ERDEMİR) tören düzenlendi.

Ereğli Belediyesi Cenaze Hizmetleri morgundan yakınları ve Erdemir işçileri tarafından alınan Erdemir 1. Sıcak Haddehane Müdürlüğü Mekanik Bakım Personeli Cemil Üstünel’in cenazesi Erdemir Göztepe Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü önüne getirildi. İşçi için burada Kuran’ı Kerim okundu, dua edildi ve helallik alındı. Törene Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan, Erdemir yöneticileri, Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri, Cemil Üstünel’in eşi Fatma Üstünel, çocukları, yakınları ile çok sayıda Erdemir işçisi katıldı. Üstünel’in cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Düzce’ye gönderildi.  

- Olay

Erdemir 1. Sıcak Haddehane Müdürlüğü Mekanik Bakım Bölümünde 16.00-24.00 vardiyasında iftar saatinde meydana gelen olayda levha bölümünde bakım yaptığı sırada makine arasına sıkışarak ağır yaralanan işçi Cemil Üstünel (37) kaldırıldığı özel hastanede hayatını kaybetmişti. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın